Nesenai dingę asmenys Daugiau
86 m. (Kaunas)
Mažeikiai (52 m. )
80 m. (Klaipoeda)
72 m. (Latvija)
Ieškote artimo?
Gal jūsų kas nors ieško?
Anketos įvedimas LT
Заявка на поиск RU
Enter an inquiry EN
Mūsų partneriai
vakarai.us
Apie NPT

Nėra nieko blogiau už nežinomybę. Tie, kuriems kada nors buvo dingęs artimas žmogus, visada sako: nežinomybė blogiau už mirtį.


Televizijos laida "Nacionalinė paieškų tarnyba", ieškanti dingusių žmonių, rengiama nuo 1999 metų rudens. Žinia, jog tokia paslauga Lietuvos žmonėms taip reikalinga, buvo netikėta. Šiandien laidos rengėjai yra užregistravę beveik 20 000 prašymų surasti artimuosius. Patenkinti prašymai nėra tiksliai skaičiuojami, bet jų turėtų būti apie kelis tūkstančius.


Paieškų ratas smarkiai išsiplėtė, laidos rengėjams pradėjus važiuoti į užsienio šalis ir bendradarbiauti su Rusijos Ostankino TV rengiama analogiška laida "Ždi menia" ("Lauk manęs").


Tenkindami prašymus surasti artimuosius, laidos rengėjai jau lankėsi Argentinoje, Urugvajuje, JAV, Izraelyje, Turkijoje, Afganistane, Uzbekijoje, Kazachijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Ispanijoje, Italijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Suomijoje, Latvijoje.


Sąrašas užsienio valstybių, iš kurių žmonės buvo atvykę vien dėl to, kad susitiktų su artimaisiais, kada laidos rengėjai juos surado, būtų dar ilgesnis.


Televizijos laidą rengia žurnalistai: Palmira Galkontaitė, Rūta Laukaitytė ir  Asta Ramoškaitė. Redaktorės: Regina Tandzegolskienė ir Joana Navickienė.  Jiems padeda sunkiai išvardijamas talkininkų būrys visame pasaulyje. Tiems žmonėms ir laidos rengėjai, ir tie, kurie kreipėsi pagalbos, yra labai dėkingi.ta