Nesenai dingę asmenys Daugiau
86 m. (Kaunas)
Mažeikiai (52 m. )
80 m. (Klaipoeda)
72 m. (Latvija)
Ieškote artimo?
Gal jūsų kas nors ieško?
Anketos įvedimas LT
Заявка на поиск RU
Enter an inquiry EN
Mūsų partneriai
vakarai.us
Lilija Danilevičiūtė (Красноярский край, Rusijos Federacija)
Asmuo surastas
2013 m. Rugsėjo 23 d.

 

 

Vieno tėvo vaikai, kuriuos kažkada trumpam suvedė ir taip pat greit išskyrė likimas. Brolis, nors ir jaunesnis, po daug metų nusprendė ieškoti sesers. Vieno žmogaus padedamas, jis rado mus ir paprašė padėti. Ilgai neužtrukome ieškodami.  Sesuo, kurios ieškojo, tuoj pat atsiliepė ir suprato, kieno yra ieškoma.

Visų pirma, žinoma, ji prisiminė savo tėtį, kuris, deja, dabar jau miręs. Kad ir kaip bebūtų, moteris apsidžiaugė ir nekantravo pamatyti brolį. Paskutinį kartą Ukrainoje, pas tėtį, ji svečiavosi tolimais 1972 – aisiais. Tada ir buvo susitikusi su broliu, bet nelabai ką pamena, gi mokėsi vos 9-oje klasėje. Grįžus į Lietuvą visi ryšiai su tėčiu, o tuo pačiu ir broliu, nutrūko ir bendravimas baigėsi. Baigėsi, bet gali atgyti, jei tik bus abipusis noras. Juk tiek neišsakytų žodžių, kurie kaupėsi tuos keturiasdešimt metų su virš. Tiek informacijos, kuria pasidalijus, galbūt atsiras ir dar seniai nematytų žmonių, kurių venomis teka tas pats kraujas, kas žino..

 

 

Nesvarbu, kiek metų bepraeitų, viltis privalo mirti paskutinė. Brolis ir sesuo, vienas kitą matę tik vaikystėje, susitiks čia, kad vėl prisimintų jog nėra vieni ir gali bendrauti, džiaugtis ir liūdėti drauge. Ieškojimas kartais nuvilia, bet dažniausiai atveria duris į nors šiek tiek geresnį pasaulį.