Nesenai dingę asmenys Daugiau
41 m. (Alytus)
86 m. (Kaunas)
Mažeikiai (52 m. )
80 m. (Klaipoeda)
72 m. (Latvija)
Ieškote artimo?
Gal jūsų kas nors ieško?
Anketos įvedimas LT
Заявка на поиск RU
Enter an inquiry EN
Mūsų partneriai
vakarai.us
ceslovas Pransckevicius (vilkaviskis)
Asmuo surastas
2019 m. Balandžio 25 d.

Pirmasis šio vakaro prašymas atkeliavo pas mus iš Sakartvelo. Sakartvele gimęs ir suaugęs Iraklis mėnesių mėnesius svajojo ir ruošėsi tam, kad būtų išgirstas Lietuvoje. Maža to, šis energingas jaunuolis net pradėjo mokytis lietuvių kalbos, kad į ieškomus artimuosius galėtų prašnekti prosenelių kalba. Tikėdamasis, kad kam nors Lietuvoje, besidomintiems savo šeimos praeitimi, girdėta istorija ir apie Iraklio promočiūtę Stakvilevičių šeimos Barborą, dvidešimtojo amžiaus pradžioje dėl kažkokių priežasčių išvykusią iš Lietuvos ir atsidūrusią Sakartvele.

O štai Vidmantė nuo mažumės buvo įpratusi, kad tėvo jų šeimoje nėra. Tačiau laikas nuo laiko jis pasirodydavo, aplankydavo dukrą. Dar tada, kai Vidmantė turėjo ir dvi seseris, ir mamą. Tad mintys apie atskirai nuo jų gyvenantį tėvą pernelyg neslėgė. Net tuomet, kai kažkurią dieną tėvas visai dingo.

Bėgo metai, tėvas vis nesirodė, o į Vidmantės, dar tokios jaunos, gyvenimą jau brovėsi skaudžios netektys. Ir štai tuomet žinia apie kažin kur esantį jos tėvą, vis įkyriau ėmė suktis Vidmantės mintyse. Vis labiau degino nežinomybė ir vis kaitriau kurstė norą jį susirasti.

Laidos pabaigoje - dar viena artimųjų paieškų istorija. Sigita dar labai jauna. Jai viso labo 16-ka. Ir vos tik prieš mėnesį artimas žmogus patvirtino Sigitai tai, kas šmėkštelėdavo tik labai miglotuose jos vaizdiniuose – Sigita gimė ne toje šeimoje, kurioje auga.

O jaunystė, kaip žinia, nemoka ir nenori laukti. Sigitai nereikėjo pratintis ir jaukintis minties, kad kažkur galbūt yra jos biologinių artimųjų. Jeigu jų yra, tai reikia tiesiog pulti ir juos susirasti. Su tokia nekantra ji ir kreipėsi į mūsų laidą.

Nacionalinė paieškų tarnyba, penktadienį, 18.30 val.