Nesenai dingę asmenys Daugiau
86 m. (Kaunas)
Mažeikiai (52 m. )
80 m. (Klaipoeda)
72 m. (Latvija)
Ieškote artimo?
Gal jūsų kas nors ieško?
Anketos įvedimas LT
Заявка на поиск RU
Enter an inquiry EN
Mūsų partneriai
vakarai.us
Kaip ieškoti?

Sveiki!

Šio tinklapio sukūrimo tikslas - padėti žmonėms surasti vieniems kitus. Kad paieška būtų spartesnė, jums būtina žinoti:

1. Jeigu norite patikrinti, ar jūsų kas nors ieško, įrašykite savo vardą ir/arba pavardę į laukelį paieškų puslapio kairėje po užrašu Gal jūsų kas nors ieško? ir paspauskite Tikrinti.

Nenusiminkite, jeigu Paieškos rezultatas bus neigiamas. Galbūt tas, kas ieško jūsų, nežino jūsų dabartinės pavardės, o gal nežino net vardo. Taip būna labai dažnai kai vieni kitų ieško ankstyvoje vaikystėje iširusių šeimų vaikai. Jau suaugę, galbūt ne kartą keitę pavardes (duotas įvaikintojų, po santuokų) jie negali nurodyti tikrosios  savo artimųjų pavardės, nes dažnai jos tiesiog nežino. Todėl mūsų tinklapyje, pildydami anketą ir nurodydami ko ieško, jie parašo: savo artimųjų. Surinkite šį  žodžių junginį. Be abejo teks perskaityti ne vieną paraišką paieškoms. Tačiau galbūt kieno nors aprašymuose atpažinsite būtent jums gerai pažįstamas vietoves, gyvenimo aplinkybes ir detales.

2. Jeigu pats ko nors ieškote, paieškų puslapio kairėje į laukelį po užrašu Gal jūsų kas nors ieško? įrašykite ieškomo asmens vardą ir/arba pavardę. Paspauskite Tikrinti.

3. Norėdami paspartinti paiešką ir sumažinti galimų atsakymų pasirinkimą, paspauskite nuorodą Detali asmens paieška. Nurodytuose laukeliuose įrašykite ieškomo asmens/arba savo vardą, pavardę, miestą, valstybę.

4. Kas yra raktiniai žodžiai? Tai esminiai konkrečios paieškos istorijos vietovardžiai, terminai, žodžiai, galintys susiaurinti, paspartinti paiešką. Pavyzdžiui, jeigu ieškote draugo, su kuriuo tarnavote tarkim Jakutijoje, galite įvesti kamieną Jakutij arba kariuomen. Jeigu ieškote savo artimųjų, apie kuriuos tarkim žinote tik tiek, kad buvo išvežti į kūdikių namus iš Klausučių kaimo, galite įvesti junginį kūdikių nam arba kamieną Klausuč.

5. Jeigu pats norite tapti laidos dalyviu, arba pageidaujate, kad duomenys apie jus būtų patalpinti mūsų tinklapio duomenų bazėje, spauskite nuorodą Anketos įvedimas (lietuvių, rusų ar anglų kalbomis) ir užpildykite anketos laukelius.

Labai prašome apie save pateikti itin tikslią informaciją. Nesirūpinkite dėl privatumo. Jūsų nurodyti kontaktiniai duomenys ( telefonai, adresai) bus matomi tik redakcijos darbuotojams ir nebus prieinami viešumai.

Būtinai nurodykite mums pasikeitusius telefonų numerius ar adresus. Nes gali būti, kad ieškosime jūsų turėdami jums ką pranešti senais adresais ir negalėsime rasti.

6. Jeigu Paieškos rezultatas teigiamas, kuo skubiau susisiekite su redakcija. Mūsų kontaktai nuorodoje Jūs galite mums padėti.

Be abejo visų paieškų būtina sąlyga : žmogus, kurio ieškote, turi norėti būti surastas.

Prisiminkite!

"Nepriklausoma Paieškų tarnyba" - tai visų pirma televizijos laida. Todėl registruojame ir padedame tik tiems žmonėms, kurie sutinka, jog sėkmės atveju jų paieškų istorija būtų nufilmuota arba patektų į internetinį NPT tinklapį. Visas paieškas redakcijos darbuotojai vykdo nemokamai. Vienintelis mokestis, kurį laidos dalyviai turi sumokėti patys - tai kelionės išlaidos į Vilnių, į mūsų studiją.

Bet kuriuo atveju, jeigu iškyla nors kokių klausimų ar abejonių, skambinkite mums. Tarsimės ir kartu galvosime, ką daryti.